HAKKIMIZDA
 

HAKKIMIZDA

 

Ottoman-Style-KayaFurniture

Ottoman Style, yarım asırlık tecrübesiyle üretimini yaptığı ŞARK KÖŞESİ ve ŞARK ODASI modellerinde kalitenin adresi olmaya devam ediyor.
Ottoman Style, yetiştirmiş olduğu deneyimli iç mimarları ve personelleriyle, müşterilerine kalıcı eserler sunmaktadır.
Osmanlı Tarzı Mobilya üretimi yapan firmamız başlıca; ŞARK KÖŞESİ, ŞARK ODASI, OSMANLI SEDİRİ, KÖŞE ŞARK ODALARI, OSMANLI TARZI DEKORASYON, SARAY SEDİR MODELLERİ, AHŞAP SEDİR MODELLERİ, CAMİ KAPISI ve OSMANLI KONSEPTİNDE MOBİLYALAR vb. mobilya çeşitleriyle özel üretim yapabilen ender kuruluşlardan birtanesidir.
Üretimini yaptığımız ŞARK KÖŞESİ MODELLERİNİ en uygun fiyat garantisiyle yapmaktayız. Tek yapmanız gereken, zevkinize uygun ürünlerimizi seçmek olacak. Ahşaptan üretilen SEDİR’lerimizin diğer malzemelerden daha sağlıklı olduğunu göz önünde bulundurarak, üretimini yapmış olduğumuz tüm mobilyaların en kaliteli ahşaptan olmasına özen gösteriyoruz.

OSMANLI TARZI DEKORASYON ve ŞARK KÖŞESİ üretimi yapan firmamız, gerek işçilikten, gerek kaliteden ödün vermeksizin, müşteri memnuniyetine dayalı, özel müşterilerine özel işler yapmaktadır.

Değerli müşterilerimizin; evlerine, ofislerine, işyerlerine ve bir çok mekanlarına yapmış olduğumuz ŞARK KÖŞELERİ, ŞARK ODALARI, CAMİ KAPILARI ve AHŞAP MOBİLYA MODELLERİ bundan sonra yapacağımız eserlerin teminatıdır.

ŞARK ODASI

 

Ayrıca şunu bilmeliyiz ki Şark Köşesi ile oluşturlan odaların havası, bir diğer odanın havasıyla aynı olmayabilir. Bu atmosferi solumak isteyen özel insanlar, özel işler yapan bir firma seçmeleri kaçınılmaz.

Şark Köşesi denilince akla gelen ilk firma olmamız sebebiyle, müşterilerimizin bizlere verdiği ilgiyi en güzel şekilde onları mutlu ederek iade ediyoruz. İnsanların birbirine güven sağlamasının zor olduğu şu günlerde, müşterilerimizle güvene dayalı işler yapmaktayız.

Memleketimizin huzur ortamlarını sağlamak için, bizler kendi payımıza düşen görevleri en iyi şekilde ihva ederek, şark köşeleri ile birlikte huzurlu ortamlar oluşturmaya çalışmaktayız. Osmanlı ruhunu, mobilyalarımız ile canlandırmaya çalışıyoruz. 21. Yüzyılın teknoloji ve tüketim çağı olduğunu biliyor ve tüketimin, teknoloji ile çok hızlı şekilde ilerlemeye devam ediyor olması ev ekonomimizi ister istemez etkiliyor. Kullan, at sisteminin bir şekilde önüne geçip tasarruf etmeliyiz. Yıllar geçse de, modası hiç bir zaman geçmeyecek olan Osmanlı Sedirlerimizi kullanmak sizin için birer avantaj haline gelebilir.

Osmanlı Sedirlerimizi eskitmek ise ömrünüzü alabilir.

Bizler, güzel Anadolu’muzun çeşitli yörelerindeki el sanatlarının günümüzde yaşanır kılınabilmesi için tüm Türkiye’nin en ücra köşelerine ulaşarak; hatta AR-GE çalışmaları yaparak, elde edilebilecek Osmanlı kültürü ve anneanne birikimlerini bizzat yöre halkından alarak, gördüğümüz eserlerden de esinlenerek elde ettiğimiz bilgileri ŞARK KÖŞESİ, ŞARK ODASI, OSMANLI SEDİRİ ve CAMİ KAPISI gibi birer eser haline getirip sizlere sunmayı üstlendik. Mimarlık ve tasarım dünyasında kaybolmak için bulabileceğiniz adres Ottoman Style farkıyla. Üstelik en uygun fiyata ve en kaliteli malzemelerle.

Amacımız, sadece bu görevi üstlenmek değil, daha da pekiştirerek bizden alıp ileri götürecek olan sonraki kuşaklara aktarabilmek ve kalıcı olmasını sağlamaktır. Şark Odalarımızın her bir köşesi bizim için değerlidir. Sanatımızı en ince detayına kadar işliyor, gelecek nesillere aktarıyoruz. Yaptığımız bu işler bir tesadüf olmayıp, yarım asırlık zaman dilimi içerisinde yapılan yoğun çalışmalar ve tecrübelerin ürünüdür. Hedefimiz bu çalışmalarımızı dünyanın dört bir köşesine ulaştırmak ve milli kültürümüzü tanıtmak ticari etiğimiz olmuştur.

Öyleyse evlerinizde ve ortamlarınızda tarihi yaşadığınız bir köşeniz olsun istemez misiniz?

error: İçerik korunmaktadır.